Skiny do Minecraft

Fajne skiny do Minecraft

skkf skkf
8Serce
Dream Dream
7Serce
DYNIUU DYNIUU
2Serce
hacie hacie
1Serce
hitxc hitxc
1Serce
Wynet Wynet
1Serce
Aksik Aksik
1Serce

Czym są skiny Minecraft?

Skiny Minecraft to niestandardowe tekstury lub wzory, które zmieniają wygląd postaci gracza. Skórki stały się bardzo popularne wśród graczy premium oraz non premium, ponieważ pozwalają na dostosowanie postaci i dodanie indywidualnego stylu. Obecnie skiny w świecie gier są powszechne, więc nie mogło ich również zabraknąć w jednej z najpopularniejszych gier - Minecraft.

Jak wgrać skina do Minecraft?

Wybierz interesującego Cię skina spośród naszej listy skinów Minecraft i kliknij przycisk pobierz. Teraz przejdź na oficjalną stronę minecraft.net lub do zakładki Skórki w menu gry. Następnie zaznacz interesujący Cię model (classic lub slim) i prześlij plik ze skórką z komputera. Teraz możesz cieszyć się nowym wyglądem swojej postaci!

Jak wgrać skina do Minecraft Bedrock Edition?

Pierwszym krokiem jest włączenie Minecraft w wersji Bedrock Edition. Po włączeniu gry wybieramy zakładkę przebieralnia, która jest pod naszym aktualnym skinem Minecraft. W menu obok wybieramy klasyczne skórki, a następnie wybieramy model skina z sekcji posiadane skróki i klikamy wybierz nową skórkę. Teraz wybieramy wcześniej pobrany plik ze skinem i interesujący nas model (classic lub slim). Od tego momentu masz nowego skina Minecraft!