Skiny do Minecraft

Fajne skiny do Minecraft

Tobiasz Tobiasz
20Serce
Dream Dream
20Serce
skkf skkf
12Serce
Wojann Wojann
11Serce
Aksik Aksik
4Serce
Flash Flash
3Serce
AnnaBW AnnaBW
3Serce
Aecer Aecer
3Serce

Czym są skiny Minecraft?

Skiny Minecraft to niestandardowe tekstury lub wzory, które zmieniają wygląd postaci gracza. Skórki stały się bardzo popularne wśród graczy premium oraz non premium, ponieważ pozwalają na dostosowanie postaci i dodanie indywidualnego stylu. Obecnie skiny w świecie gier są powszechne, więc nie mogło ich również zabraknąć w jednej z najpopularniejszych gier - Minecraft.

Jak wgrać skina do Minecraft?

Wybierz interesującego Cię skina spośród naszej listy skinów Minecraft i kliknij przycisk pobierz. Teraz przejdź na oficjalną stronę minecraft.net lub do zakładki Skórki w menu gry. Następnie zaznacz interesujący Cię model (classic lub slim) i prześlij plik ze skórką z komputera. Teraz możesz cieszyć się nowym wyglądem swojej postaci!

Jak wgrać skina do Minecraft Bedrock Edition?

Pierwszym krokiem jest włączenie Minecraft w wersji Bedrock Edition. Po włączeniu gry wybieramy zakładkę przebieralnia, która jest pod naszym aktualnym skinem Minecraft. W menu obok wybieramy klasyczne skórki, a następnie wybieramy model skina z sekcji posiadane skróki i klikamy wybierz nową skórkę. Teraz wybieramy wcześniej pobrany plik ze skinem i interesujący nas model (classic lub slim). Od tego momentu masz nowego skina Minecraft!